RUGBY ONTARIO JUNIOR PROVINCIAL FIFTEENS PROGRAM
Under-16 Boys


CENTRAL HUB CALLBACK LIST

Augustin Jared (Oshawa Vikings)
Austgarden Angus (Barrie)
Burnside Ben (Cobourg Saxons)
Chaudry Ihtsham
Di Monte Michael (Markham Irish)
Farrugia Jesse (Barrie)
Genereaux Matt (Belleville Bulldogs)
Haddow Lachlan (Oshawa Vikings)
Hollett Matthew (Aurora Barbarians)
Hubers Daniel (Lindsay)
Jurgeneit Aiden
Maclean Ian (Cobourg Saxons)
McLaughlin Liam (Ajax Wanderers)
McQueen Laird (Markham Irish)
Mizen Jamie (Toronto Nomads)
Page Oliver (Markham Irish)
Parkins Hayden (Oshawa Vikings)
Pinder Nathan (Belleville Bulldogs)
Read Keagan (Cobourg Saxons)
Waite Carson 
Wallace Tye (Markham Irish)
Weaver Dylan
Webster Brock (Oshawa Vikings)
William Daniel (Toronto Nomads)
Young Carson (Oshawa Vikings)


EAST HUB CALLBACK LIST

Al Araji Alhasan (Bytown Blues)
Andrews Isaiah (Kingston Panthers)
Bilodeau Nikolas (Kingston Panthers)
Burume Serge (Kington Panthers)
Davis Cameron (Ottawa Indians)
Denofreo Nathaniel (Kingston Panthers)
Guerra Edward (Bytown Blues)
Hodgins William (Bytown Blues)
Komeha Omar (Kingston Panthers)
Mackenzie Brendan (Kingston Panthers)
McClure Alex (Bytown Blues)
Rupert Calvin (Kingston Panthers)
Sanders Harry (Bytown Blues)
Sherboneau Johnathan (Kingston Panthers)
Simeon Emmanuel (Barrhaven Scottish)
Sutherland Sean (Bytown Blues)
Tobin Jacob (Kingston Panthers)
Tremayne Rob (Bytown Blues)
Warner Rowan (Ottawa Indians)
Wolfe Charlie (Ottawa Irish)
Wu Yuxin (Ottawa Indians)


WEST HUB CALLBACK LIST

Almedia Kanishka (Oakville Crusaders)

Atkins Ethan (Brantford Harlequins)
Biggar Charlie (Oakville Crusaders)
Butler Glenn (Stoney Creek)
Canessa Mathew (Brantford Harlequins)
Colloku Zeidi
Darrell Jonathan (Brantford Harlequins)
Delaney Kaleb 
Dziedzic Christopher
Easson Andrew (Oakville Crusaders)
Holmes Nicholas (Oshawa Vikings)
Hurst Cameron (Mississauga Blues)
Jones Jacob (Mississauga Blues)
Khawar Shaheer (Mississauga Blues)
Ladha Adam 
McLean Drew (Brantford Harlequins)
Mills Sam (Oakville Crusaders)
Neely Drew (London St. George's)
Oh Kevin (Waterloo County)
Pfeifer Ryan (Oakville Crusaders)
Ramey Spencer (Brantford Harlequins)
Richard David (Mississauga Blues)
Smibert Collin (London St. George's)
Thomas Nigel (Hamilton Hornets)
Tucker Grayson (Waterloo County)

.




© 2016 Rugby Ontario. All Rights Reserved. Powered by CanSport LIVE.

ADMIN LOGIN          ADMIN LOGOUT
WordPress Tutorials
DNN Support